Setkání radioamatérů Strojetice

Autor: Vláďa Pravda <pravda(at)stelkon.cz>, Téma: Ham Radio, Vydáno dne: 31. 08. 2015

Ahoj všem, dostal jsem informaci od Zdeňka OK1AR. Pokud by to někomu vyšlo a budete se toulat okolo, jste zváni .....



Zvu vás tímto na 22. setkání radioamatérů na podbořansku. Setkání bude, jako tradičně, druhou sobotu v září, čili letos 12.
Začátek setkání je v 9 hodin.
Koná se ve Strojeticích /JO60RE/ v Restauraci TOM. Pro ty, kteří mají GPS, nebo si chtějí místo setkání upřesnit na mapy.cz jsou souřadnice

> Loc: 50°10'19.998"N, 13°28'54.077"E


Letos nemám přichystaný žádný program /nestíhám po marodění/, důležité je se po roce vidět a pokecat i o věcech, které se na pásmu neventilují, případně pomluvit kamarády, kteří na setkání nebudou (hi).
Pokud byste ale někdo chtěli nabídnout vlastní prezentaci z nějaké expedice, či něco o zajímavém druhu provozu, technice apod. dejte mi, prosím, vědět do neděle 6.září, zařadím to do programu a zajistím k tomu potřebné.


O vaši pohodu a žaludky se postará vedoucí restaurace, Tomáš, manžel Aleny. Alena, OK7AR, spolu s Tomášovou matkou zajišťují kuchyni. K dispozici teplá a studená kuchyně, dostatek piva i nealko a dalších nápojů.

Z prostorových důvodů není organizován žádný bazar, ale pokud se něčeho chcete za pár korun, nebo zdarma zbavit, můžete to nabízet rovnou z auta.
Kdo budete chtít dovézt QSL lístky z Prahy, napiště nejpozději do úterý 8.září na Pepíka, OK1ES@seznam.cz. Zrovna tak můžete Pepíkovi ve Strojeticích předat QSL na odeslání, samozřejmě srovnané podle zásad QSL služby.
Na setkání dávám vždy fotky s krátkou vzpomínku na ty, kteří se pravidelně setkání účastnili a bohužel již nejsou mezi námi. Jen za uplynuý rok jsou to opět 4. Takže neváhejte a přijeďte. Jak říkám, každé setkání může být to poslední, kdy jsem někoho z kamarádů viděl živého, ale také může být to poslední, kdy někdo viděl živého mne.

Na viděnou se těší
Zdeněk, OK1AR a halda pravidelných účastníků tohoto setkání