Hlavní menu
  Seznam rubrik
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Přihlášení
Uživatel

Heslo

Kroužek Robotiky
Výsledky Podzimního robotického odpoledne 2015

Podzimní robotické odpoledne se konalo netradičně v prostorách Laser arena Písek v obchodním centru Luna.

Za netradiční pořádání mimo sídlo Radioklubu Písek vděčíme nabídce LASER ARENA PÍSEK na uspořádání podzimního robotického odpoledne v centru města Písek. Po vyřešení konstrukce nových stolů, nových stopek pro odpočet času, rekonstrukce elektronické brány do stopek, Nové hrací plochy na stoly a umístění nových poutačů do Areny, včetně ozvučení a nových diplomů, jsme mohli začít.Na soutěž se přihlásili celkem 3 závodníci, na poslední chvíli přijeli ještě dva závodníci z Prahy. Vzhledem k místě soutěže se odjeli jen dvě hry místo plánovaných pěti, a to Robot stopař a Minisumo. Nicméně dle slov účinkujících se vše obešlo bez nudy a únavy. Začátek se konal v 13 hodin dle plánu a konec se konal někdy kolem 17-té hodiny. Mezi hrami v přestávkách si účastníci pohráli s místními věcmi z Areny a tak si užili rozmanitých vsuvek k hlavnímu programu. Výsledky her jsou takové:

Robot stopař:

Minisumo:

minisumo

Výherci se cenili níže:

Pavel Štěpánek se svým Šakalem za 1. místo ze soutěže Robot  Stopař.

František Cifreund  mladší se svým Pepíčkem za 2. místo ze soutěže Robot  Stopař

František Cifreud Starší se bohužel odmítl se svou mašinkou vyfotit za 3. místo ze soutěže Robot Stopař. Věřím, že i tak byl spokojen za pěknou bramborovou medaili.

Tomáš Hejtmánek se svým Hejtmi za 1. místo ze soutěže Minisumo

František Cifreund  mladší se svým Pepíčkem za 2. místo ze soutěže Minisumo

Martin Černý se svým Mufem za 3. místo ze soutěže Minisumo.

A všichni vyhraní pospolu

Moc děkujeme za poskytnutí pracovních sil všech zúčastněných i příprav na Podzimní robotické odpoledne 2015. Díky podpoře jsme mohli soutěž upořádat místo v sídle radioklubu v prostorách LASER ARENA Písek.

Soutěž probíhala v poklidné atmosféře. Použili jsme tentokrát jako podklad soutěží skládaný stůl z 2x3 modulů, který se po spojení pokryl bělenou plachtou a až na místě v Areně se vytvořili soutěžní motivy. Pořadatelé si to moc užili, novou hrací plochu hravě pokrili páskou a po skončení mohli hrací plochu jednoduše srolovat a odvěst ji pryč.

V Areně si mohli hrát místo robotů i soutěžící, jak uvidíte na galerii ze soutěže. galerie zde.


| Autor: Jan Posvar | Vydáno dne 16. 11. 2015 | 7461 přečtení |
| Počet komentářů: 73 | Přidat komentář |
| Informační e-mail | Vytisknout článek |


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server