Hlavní menu
  Seznam rubrik
  Vyhledávání

Vyhledat text

  Přihlášení
Uživatel

Heslo

Kroužek Robotiky
REGISTRACE NA 12 ROČNÍK ROBOTEM ROVNĚ JE ZAHÁJENA

Milé dámy, vážení přátelé a kamarádi. Opět chystáme naší velkolepou soutěž, letos již po dvanácté. Registrace je již zahájena, registrační formulář je uvnitř článku a otevřená je do 20. srpna 2021. Konání soutěže je 28. srpna 2021.

odkaz na dokumet s pravidli a registrací.
12. Ročník  Robotem Rovně  aneb autíčka v parku


Soutěž, které se již tradičně účastní také zahraniční týmy, proběhne v rámci městských slavností 2021, proto je soutěž divácky velmi atraktivní a navštěvovaná. Vzhledem k tomu že v tu dobu probíhá v Písku souběžně mnoho kulturních akcí, lze vzít sebou i členy rodiny na rodinný výlet a vězte, že nikdo nebude zklamán. Jedná se o divácky nejnavštěvovanější soutěží celé sezóny robotických soutěží.

Zúčastnit se můžete i vy, kteří si netroufnete hned na robota. Soutěžit je možné, také s upraveným autíčkem, kterému zablokujete řízení a spouštět ho budete jen zapnutím vypínače. POZOR!   Při soutěžní jízdě se nesmí používat žádné dálkové ovládání!

Těšíme se na všechny jak účastníky, tak i diváky - přijďte fandit a odevzdat svůj hlas do divácké soutěže-  "Miss robot" (bude probíhat po celou dobu závodu)


Kdy? V sobotu 28. srpna 2021

Kde? V Písku  Palackého sady - start na straně u pošty GPS: 49°18"32,103N   14°09"4,775E

Za kolik? Vstup pro diváky je zdarma, v kategorii autíček je start také zdarma – pouze za roboty zaplatí účastníci startovné 200 Kč

Pro koho? Pro všechny věkové kategorie (0-100)

Co získáte? Zajímavé zážitky, zajistíme oběd pro všechny předem přihlášené účastníky a mimo jiné získáte kontakty na další kolegy kamarády, zájemce o robotiku, elektroniku, radioamatérské vysílání a další technické obory

Registrace

registrace ← zde vyplnit

pravidla ← odkaz zde

registration EN ← zde vyplnit

rules EN ← odkaz zde


Startovné je možné uhradit i předem na účet  2001180022/2010

případné dotazy na rororegistrace@seznam.cz

tel.: +420 724 386 776
| Autor: Karel Krops | Vydáno dne 20. 06. 2021 | 2890 přečtení |
| Počet komentářů: 0 | Přidat komentář |
| Informační e-mail | Vytisknout článek |


Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server